עיסוי איורוודה


טיפול איורוודה – עיסוי הודי מסורתי המבוסס על שיטת ריפוי הודית בת כ-5,000 שנה.
עיסוי איורוודה מעניק לכם תחושת רוגע ושלווה, מביא את הגוף והנפש לאיזון, משחרר מתחים ומסייע לכם להגיע למקום שלם יותר עם עצמכם ועם הסביבה.

מה זה איורוודה?

איורוודה הינה שיטת הריפוי העתיקה בעולם, המתייחסת לגוף ולנפש כמכלול שצריך לפעול בהרמוניה ומתבססת על האמונה כי בריאות ואיכות החיים תלויים באיזון מוחלט בין גוף ונפש.

תרגום המונח "איורוודה" מסנסקריט הוא ידע החיים (מסנסקריטAyus: =חיים, Veda=ידע) וכמשתמע משמה, האיורוודה היא תורה שמטרתה הבנת החיים, האדם, הגוף והנפש והובלה לבריאות טובה ואורח חיים בריא ככל הניתן.

עיסוי איורוודה

עיסוי איורוודה הוא הפרקטיקה המרכזית של טיפולי האיורוודה. העיסוי נועד ליצור איזון בין הגוף, הנפש והרוח ובכדי לסייע לגוף להתחדש ולרפא את עצמו.

עיסוי האיורוודה הוא חוויה ייחודית, מענגת ומרגיעה. העיסוי מתמקד במרכזי האנרגיה של הגוף – הצ'אקרות. במהלך העיסוי המטפל "מעורר" את הצ'אקרות שלכם ומייצר תחושת איזון וחיוניות.

נפש בריאה בגוף בריא

לפי המסורת, בעולם אידיאלי העיסוי צריך להתבצע על בסיס יומי, על מנת לשמור על תחזוקת הגוף ובריאות הגוף, הרוח והנפש. מטרת עיסוי איורוודה, להזין את רקמות הגוף, לשפר את הראייה, לחזק את מערכת העצבים, לשפר את איכות השינה ולהתגבר על עייפות, להגמיש את הגוף, לסלק רעלים… ובאופן כללי, לשמור על הבריאות שלכם.

על פי תורת האיורוודה, הגוף צריך להיות משומן על בסיס קבוע – בדיוק כמו כל מכונה אחרת! העיסוי משלב שמן שומשום חמים, שמשיכתו על הגוף מפזרת חום, משחררת סטרס ומתח, מסייעת לחידוש העור, להורדת לחץ הדם ושומרת על מראה עור צעיר ויפה.

בעיסוי איורוודה משולבים גם שמנים אתריים המופקים מעד כ-75 עשבי תיבול שונים, שמטהרים את הגוף מרעלים ומגבירים שריפה מטבולית, ויש שאומרים שהם בעלי סגולות להארכת תוחלת החיים.

אנחנו מזמינים אתכם לגלות את יתרונות טיפול איורוודה ולעבור חוויית ספא כמו שלא הכרתם, אצלנו בספא.

להזמנת עיסוי איורוודה התקשרו 077-9966774 או השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

סוג הטיפול

איורוודה בשתי ידיים

עיסוי איורוודה

הזמינו עכשיו


    ועוד...