אתם חייבים את זה לעצמכם - יום כיף זוגי בספא

כולנו מכירים את זה, אנחנו אומרים שאנחנו חייבים לעשות משהו, אבל השגרה משכיחה את זה מאיתנו. זוגות רבים מעידים שיום זוגי יחד משפר את התקשורת, מעלה את הרגשות החיוביים ומשפר את הזוגיות לטווח הארוך. אז למה בעצם אנחנו לא עושים את זה יותר?

חוויה לגוף ולנפש

יום כיף בספא הוא אולי הדרך המושלמת לשכוח מהצרות. יום כיף זוגי בספא הוא אולי הדרך המושלמת להיזכר בכם. החל מעיסוי מקצועי ומפנק, מתקני ספא וארוחות בוקר מיוחדות- היום הזה תדאגו לעצמכם!

אם ביקרתם בעבר במכון ספא, אתם בוודאי מכירים את ההרגשה של אחרי: אם נצליח לתאר אותה, זה אולי קצת כמו ללכת על ענן. לביקור בספא איכותי יש השפעה כבירה על שגרת החיים שלנו- כאשר הטיפולים המגוונים לגוף ולנפש מזרימים אנרגיות חדשות, מבורכות ורעננות לחיים שלנו. אין ספק כי טיפול ספא מפנק מספק לנו תמורה נפלאה לכסף- ואכן, ישנם אפשרויות שונות לעיסוי, פינוקים ותוספות שניתן לרכוש במרבית מכוני הספא.

איך בוחרים את הספא המושלם?

מחקר מקדים ברשת יחשוף אתכם לחבילות ספא במגוון רחב של מקומות, כאשר כל ספא הוא בעל ייחוד משלו. באופן בסיסי- כוללות מרבית החבילות שהייה ממושכת בג'קוזי מפנק, שימוש במתקני הספא השונים כדוגמת סאונות ובחירת עיסוי ממגוון העיסויים המוצעים. אבל רגע, לפני שבוחרים את זה- חשוב לבחור לאיזה מקום בארץ תרצו להגיע!

ספא בצפון ודרום הארץ בהחלט יכול לספק את האווירה הרגועה והמנותקת, אך אנחנו רוצים להציע לכם את מה שבעינינו נחשב לאידיליה: יום כיף ספא בתל אביב. למה דווקא תל אביב אתם שואלים את עצמכם? ראשית כל, לתל-אביב יש את כל מה שאפשר להציע. תדמיינו את זה: אתם מגיעים ליום כיף זוגי בספא, מתפנקים בעיסוי מקצועי וארוחת בוקר אל מול חוף ימה של תל אביב. ממשיכים למתקני ספא איכותיים ויכולים לקנח באחת מהמסעדות המעולות שבעיר. אנחנו היינו מציעים גם הליכה על הטיילת בשקיעה, כי אם רומנטיקה- אז עד הסוף.

כי בזוגיות צריך להשקיע

יום כיף זוגי בספא הוא לא רק לכיף, אנחנו מתייחסים אליו ברצינות גמורה. נכון שאומרים שבזוגיות צריך גם לעבוד? אנחנו מאמינים שהעבודה הזאת צריכה להיות פאן במקסימום, אך גם אליה צריך לפנות זמן. שגרת החיים שלנו שואבת אותנו ומרבית האנשים מתקשים לקבוע דברים שמעבר. אנחנו מוצאים את עצמנו מתרוצצים בין משימה למשימה, ומגיעים חזרה הביתה מותשים מיום של עבודה. פתאום, הרוגע שמציע מכון הספא הוא כבר לא מותרות- אלא הכרח. אנחנו פשוט צריכים את הרגע הזה לעצמנו, ולבני הזוג שלנו.

בין אם זה יום הולדת, חגיגות אירוסין או סתם יום כיף ללא סיבה, תודו, אם הייתם מקבלים יום כיף בספא במתנה- הייתם מתענגים עליו!

אז אנחנו חושבים שאין סיבה לחכות, ואם אתם שואלים אותנו – כן, זה לגמרי מגיע לכם.