עיסוי 4 ידיים - רוגע ושלווה שלא הכרתם


עיסוי בארבע ידיים מעניק לכם חוויה מושלמת ליצירת תחושת רוגע ושלווה. זהו סוג ייחודי של טיפול, באמצעותו מתקבלת תחושת רגיעה מוחלטת של הגוף, הרפיית שרירים ושלוות הנפש.

טיפול 4 ידיים מקשה על המטופל לעקוב אחר תנועות המטפלים, המוח נכנס למצב של מנוחה, ואז אנו יכולים להתמסר לטיפול, ומקבלים הרפיה עמוקה, ארוכת טווח והנאה כפולה.


מה זה עיסוי 4 ידיים ?

עיסוי ב-4 ידיים מבוצע על ידי שני מטפלים מוסמכים העובדים בהרמוניה, בו זמנית על אותו מטופל. העיסוי נעשה בתנועות מסונכרנות בעלות לחץ וקצב זהה. בהתאם לצורך, פעולת העיסוי מבוצעת במהירויות ולחצים שונים.

בעיסוי מסוג זה המטופל זוכה לקבל עיסוי מלא משני מטפלים בעת ובעונה אחת, פעולה המגבירה את זרימת הדם והחמצן בגוף והופכת את העיסוי למהנה, יעיל, משחרר ומפנק כפליים.


טובים השניים מן האחד:
למה עיסוי ב-4 ידיים?

עיסוי בארבע ידיים אפקטיבי הרבה יותר מעיסוי קלאסי. הטיפול ב-4 ידיים, "מבלבל" את המוח, ואז נוצר שקט ויכולת להרפות את הגוף. בצורה זו הטיפול עוצמתי יותר וחווייתי יותר לכל מטופלת ומטופל. עיסוי 4 ידיים משלב גם אלמנטים מנטליים, אשר גורמים למטופל לשכוח מהיום יום, להתמסר לטיפול ולזכות ברגיעה מוחלטת של הגוף והנפש.

יתרונות טיפול ב-4 ידיים

העיסוי הכפול – עיסוי 4 ידיים – משפר את זרימת הדם בגוף באופן משמעותי, מביא לזרימה טובה יותר של חמצן ברקמות השריר ומסייע בשחרור רעלנים מהגוף. בחלק מפעולות העיסוי, נעשית גם עבודה של "כיבוי המוח", במטרה להעניק למטופל יכולת לשחרור מוחלט והפגת מתחים מקסימלית.

כאשר שני מטפלים עובדים במקביל על מטופל אחד, הם מצליחים להגיע לאזורים בגוף שהגישה אליהם לא אפשרית עבור מטפל יחיד. התוצאה היא עיסוי ממצה יותר, מרגיע יותר, מדויק יותר ומהנה יותר.


עיסוי בארבע ידיים בספא הוריזן

אנחנו מזמינים אתכם לחוות את הפינוק האולטימטיבי אצלנו בספא הוריזן – המטפלים המוסמכים שלנו יעניקו לכם את חוויית הספא הטובה והמקצועית ביותר, שתעניק לכם תחושת התחדשות, ריפוי והנאה עילאית.

להזמנת עיסוי בארבע ידיים בספא הוריזן התקשרו 077-9966774 או השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

סוג הטיפול

עיסוי בארבע ידיים

עיסוי איורוודה

הזמינו עכשיו


    ועוד...